» jesteś tutaj » · O nas

O nas


Grupa Motocyklowa MIŚ - historia

Grupa Motocyklowa MIŚ

Grupa Motocyklowa "Miś" powstała w 2005 roku z inicjatywy motocyklistów Józefa i Zbyszka , celem spontanicznego i dobrowolnego skupienia motocyklistów z terenu Gorzowa i okolic. Łączy nas wspólna pasja motocyklowa oraz przyjaźń. Razem jeździmy, imprezujemy i pomagamy sobie.
Przynależność do grupy jest dobrowolna, bez składkowa, bez ograniczenia wiekowego, narodowościowego, wyznaniowego i statusu społecznego.

Zbyszek

Grupa motocyklowa "Miś" nie posiada zarządu, lecz osoby, które społecznie i honorowo pełnią rolę organizatorów spotkań - wyjazdów, pełnią rolę komunikatorów z członkami całej naszej grupy. Wszelkie decyzje podejmowane są większością głosów .

Każdy motocyklista może wziąć udział w spotkaniu Grupy Motocyklowej "MIŚ" po wcześniejszym uzgodnieniu daty i czasu. Wszelkie możliwe formy kontaktu są w zakładce Kontakt »

Naszym celem jest propagowanie bezpiecznej jazdy motocyklem oraz skupienie niezrzeszonych miłośników ruchu motocyklowego z naszego regionu ( choć nie tylko ) poprzez :

  • organizowanie spotkań i wyjazdów o zróżnicowanym charakterze i tematyce
  • organizowanie spotkań z grupami motocyklowymi o podobnym charakterze
  • organizowanie i udział w imprezach o charakterze charytatywnym i okolicznościowym
  • podnoszenie umiejętności i kultury jazdy motocyklem mając na uwadze szczęśliwy powrót wszystkich członków naszej grupy.
  • kreowanie pozytywnego wizerunku wokół motocykli i ich właścicieli
Józek

Dlaczego nazywamy się „ MIŚ” ?

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom / ...iż , Polacy nie gęsi......M.Rey/
  • kalendarz aktywności motocyklistów jest podobny do aktywności niedźwiedzia /zimę „przesypiamy”, a latem „śmigamy”/
  • bo MISIE lubią motory ;-)

Niedźwiedzie najczęściej żerują późnym popołudniem. Podobnie jak ludzie, słabo widzą w ciemnościach, więc z reguły nie żerują w nocy. Jednak mają dobry węch i zapach jedzenia może je zwabić także w nocy ...
Niedźwiedź brunatny ... na zimę przygotowuje sobie legowisko zwane gawrą i zapada w sen zimowy , z którego od czasu do czasu może się budzić.
źródło:wikipedia.pl

Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć , masz pomysł na wyjazd, lub po prostu chcesz się z nami skontaktować wszelkie formy komunikacji znajdziesz są w dziale kontakt »

wyświetlono: 7341 razy.

FB

Nasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miłośników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MIŚ" »

Dlaczego nazywamy się "MIŚ":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakieś pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.